Header image

Wie assisteert de burgemeester van Winterswijk?

WINTERSWIJK -De burgemeester van de gemeente Winterswijk heeft uw hulp nodig! Op woensdag 20 september opent Koning Willem-Alexander samen met de Commissaris van de Koning in Gelderland Clemens Cornielje, het vernieuwde huis der provincie in Arnhem. Burgemeester Joris Bengevoord is hiervoor uitgenodigd en mag een inwoner van onze gemeente meenemen. Wie nomineert u en waarom?

 

U mag uw suggestie mailen naar communicatie@winterswijk.nl. Geef aan om wie het gaat, hoe hij of zij positief opvalt in onze gemeente of waarom u het deze persoon gewoon van harte gunt. Reageren kan tot en met vrijdag 8 september.

 

De uitkomst wordt bekend gemaakt in gemeentenieuws en op de facebookpagina van de gemeente. De persoon die mee mag ontvangt persoonlijk bericht. Over de uitkomst wordt niet gecorrespondeerd. Ter gelegenheid van de opening zijn er meer mogelijkheden om het Vernieuwde Huis der Provincie te bezichtigen. U vindt deze op www.gelderlandnodigtuit.nlAnder nieuws